Новини

Анонс

Молодіжна Студія «Молодь обирає здоров’я» Центру здорового способу життя Державного інституту розвитку сім’ї та молоді пропонує наступну тематику тренінгових занять:

1. „Формування здорового способу життя в молодіжному середовищі ”
Мета: ознайомити учасників з поняттями «що таке здоров’я», «здоровий спосіб життя», «складові здоров’я»; сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я; активізувати внутрішній потенціал для протистояння негативним звичкам, визначити, які кроки потрібно робити для того аби залишатися здоровим та успішним.

2. „Раціональне харчування, як важлива складова здорового способу життя»
Мета: ознайомити учасників тренінгу з інформацією про корисне для здоров’я харчування; з наслідками нездорового харчування; визначити, яка кількість жирів, білків та вуглеводів потрібна організму для його нормального функціонування; сформувати навички раціонального та корисного харчування; пояснити взаємозв’язок між здоровим харчуванням та здоровим способом життя.

3. „Репродуктивне здоров’я та культура статевих стосунків”
Мета: Обговорити з учасникам тренінгу питань, які стосуються міжособистісних стосунків, понять «любов», «кохання» та «дружба», наслідків ризикованої сексуальної поведінки, культури статевих відносин, безпечного сексу та засобів контрацепції. Сформувати навички безпечної поведінки та свідомого ставлення до збереження репродуктивного здоров’я.

4. „Профілактика тютюнопаління в дитячому та молодіжному середовищі”
Мета: ознайомити учасників з впливом тютюнопаління на організм людини та його наслідками для здоров’я, з ризиками активного та пасивного паління, надати інформацію про хімічний склад сигарет, розкрити міфи про нікотин, сформувати навички життя без паління, надати технології щодо того як можна кинути палити.

5. „Профілактика ВІЛ/СНІДу та інфекцій що передаються статевим шляхом”
Мета: ознайомити учасників з основними поняттями, які пов’язані з протидією поширення ВІЛ/СНІДу в Україні та інфекцій, що передаються статевим шляхом; пояснити можливі ризики інфікування та основні шляхи їх попередження; сформувати свідоме ставлення до поведінки та способу життя.
6. „Психічне здоров’я, як важлива складова здорової особистості”
Мета: ознайомити учасників з поняттям психічного здоров’я, з його впливом на загальний стан людини, сприяти усвідомленню цінності збереження психічного здоров’я, важливості займатися духовним розвитком та слідкувати за собою та своїм здоров’ям.

7. „Технологія проведення тренінгів з формування здорового способу життя ”
Мета: надати учасникам знання щодо принципів, форм, методів та основних технік проведення тренінгу, розказати про особливості й специфіку тематики, сформувати тренерські навички.

8. „Профілактика наркозалежності”
Мета: ознайомити учасників з наслідками вживання наркотичних речовин та профілактики наркотичної залежності серед молоді різних вікових категорій.

Тренінги «Репродуктивне здоров’я та культура статевих стосунків» та «Профілактика ВІЛ/СНІДу та інфекцій, що передаються статевим шляхом» крім української проводяться також і англійською мовою.

Заняття адаптовані для аудиторії різного віку (для дітей, школярів та молоді), а також за різною кількістю інформації та за часом проведення (один урок, одну пару, дві пари, одноденні та дводенні).

Контактна інформація:
Координатор програм Молодіжної Студії – Дідик Катерина
+38 (096) 306 31 37
kate.didyk@gmail.com
ICQ: 362174908