Новини

Молодіжна Студія продовжує тренінгову роботу з питань профілактики негативних явищ серед студентської молоді

11 лютого 2009 р. відбулося тренінгове заняття на тему «Алкоголь та його вплив на людину» в коледжі художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. У віці 15–16 років підлітки вже достатньо проінформовані про негативну дію алкоголю на здоров’я, але у багатьох випадках ці знання не стали підставою для відмови від його вживання. Тому наша мета полягала у донесені інформації таким чином аби з боку слухачів відбувалося усвідомлення шкоди та згубного впливу алкоголю не тільки на фізичний але й психологічний стан здоров`я.
В процесі роботи виникали дискусії та питання з боку учасників. Тренери намагалися наводити не тільки факти медичного та соціального характеру, але й життєві історії щоб акцентувати увагу на перспективі розвитку «залежності» у майбутньому.
Після обміну думками основним підсумком роботи стало те, що тренінги на таку тему слід проводити для більш молодої аудиторії, десь для учнів 6–7 класу, що дійсно може позитивно вплинути не тільки на рівень поінформованості, але й спосіб життя молоді у майбутньому