Новини

Молодіжна Студія формування здорового способу життя продовжує працювати навіть влітку

Керівник Молодіжної Студії, Дідик Катерина: протягом 2008–2009 рр. члени нашої Студії вдосконалювали свою професійну майстерність на заняттях, які проводилися Міським центром здоров’я та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за методикою «рівний-рівному» з питань профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та кращі з них отримали сертифікати тренерів. Вітаємо!!!!!!!!!!!
На сьогодні наші досвідчені тренери продовжують працювати з новачками, які нещодавно стали членами Студії, і вже зовсім скоро вони пройдуть супервізію та матимуть нагоду набути практичного досвіду роботи у таборі «Крок до лідерства», який організовує Фундація регіональних ініціатив(ФРІ) в серпні 2009 року. Члени Студії матимуть змогу поділитися своїми знаннями і провести чудові 4 літні дні на прекрасному Закарпатті біля озера Синевір.
Ми не втомлюємося закликати всіх, кого цікавить власне здоров’я: приєднуйтеся до нас, сповідуючи ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ, бережіть себе, адже за гроші можна купити все, окрім власного здоров’я.
А якщо у вас будуть виникати питання, будь ласка, звертайтеся, у нас в Студії ви знайдете не тільки фахівців, але й однодумців та друзів!