Новини

Молодіжна Студія "Молодь за здоров’я" інформує
Учасники Молодіжної студії провели тренінги для студентів „Києво-Могилянської академії” та учнів Гуманітарного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка

12 березня учасники Молодіжної студії провели тренінг на тему „Профілактика ВІЛ/СНІДу та захворювань, що передаються статевим шляхом” для студентів „Києво-Могилянської академії”. На тренінгу були присутні студенти різних спеціальностей, але найбільше заняттям зацікавились політологи. Тренери не тільки пояснили шляхи передачі ВІЛ та захворювань, що передаються статевим шляхом, але й закріпили матеріал цікавими вправами. Крім того, у ході заняття учасники задавали запитання та намагалися розвінчати найбільш поширені „міфи” про ВІЛ/СНІД.
Один із учасників після тренінгу сказав: „Я навіть не підозрював, що не знаю про ВІЛ таких елементарних речей. Насправді, це дуже класно, що ви влаштували такий тренінг і все нам пояснили. Бо в основному цією проблемою тільки лякають, а реальної картини ніхто не описує”.

15 березня студійці організували та провели ознайомче заняття для учнів Гуманітарного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка. На занятті були присутні 12 людей. Спочатку тренери розповіли про Студію та напрямки її роботи, запропонували теми майбутніх тренінгів, а потім обговорили поняття здоров’я, його складових та здорового способу життя.
Учні ліцею креативно та серйозно підійшли до виконання вправ. Вони виготовляли плакати, моделювали ситуації, висловлювали цінні коментарі та ідеї.
Коли ми запитали учнів, чи сподобалося їм таке „неформатне” заняття, всі одноголосно вирішили, що так і запросили студійців приходити частіше. Можливо, навіть „замість уроків” (цитата).
Замість уроків, звісно, не вийде, але у ліцей ми ще повернемося. І не раз!

Висловлюємо щиру подяку Водяницькій Людмилі Анатоліївні, учительці біології Гуманітарного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка, за підтримку ініціативи студійців та віру у молодіжну участь у формуванні здорового способу життя.