Новини

Щиро й сердечно вітаємо Вас з Днем Конституції України та Днем молоді !

Молодь – це майбутнє держави. Конституція України охороняє її інтереси, їх право на освіту і гармонійний розквіт життя. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, яка матиме гідне життя і світлу долю.
Молодість – це неповторна і відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, втілює життєві плани, формує громадську позицію.Це час пошуків та прийняття рішень, час, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, а неправильний вибір може звести всі прагнення нанівець.
Тому від успішної самореалізації кожної молодої людини, від її впевненості у завтрашньому дні залежить і розвиток країни в цілому.
Сила і енергійність, впевнений погляд у майбутнє й неупередженість, завзятість і наполегливість, оптимізм і бажання боротися за кращу долю – все це ми розуміємо під чарівним словом "молодість". Приємно відзначити, що молоді люди дедалі більше долучаються до державотворчих процесів, не бажаючи залишатися осторонь від здобуття кращої долі для себе, своїх рідних, друзів.
Країна жива своїми громадянами. Саме Ви даруєте нашій Україні вічну молодість, вічне життя. Особливо важливим із погляду сьогодення є, безперечно, те почуття єдності, відсутності будь-яких кордонів, що завжди вирізняло молоде покоління. Лише молодість здатна, відкинувши всі умовності та пересуди, завжди досягати порозуміння. Ми схиляємося перед мудрістю молодості та готові зі свого боку максимально підтримувати всі конструктивні починання.
З нагоди свят прийміть найщиріші побажання здоров’я, добра, миру, злагоди. Хай справдяться всі Ваші життєві очікування, а серце залишається завжди молодим ! .Хай Вас завжди супроводжують удача, успіх і впевненість у досягненні мети на благо процвітання України.
З повагою,
колектив Шполянського РЦСССДМ Черкаської області
27.06.2008 року