Новини

Навчання у тренінговій Студії: розказують учасники

Дєнєжко Анна:
На тренінгу, який відбувся 20.11.08 р. трьом групам наші тренери –
Цісар І.В. та Стойка О.О. дали завдання провести презентацію теми про здорове харчування та його значення для кожної людини, незалежно від її статусу та віку. Це можна було зробити в любій формі (міні-лекції, гри, повідомлення тощо). Треба зазначити, що усі учасники віднеслися до завдання відповідально та підготували цікаві презентації.
Перша група розповіла про те, які продукти можна поєднувати, а які не рекомендується вживати разом. Інформацію подали у вигляді мозкового штурму, де були задіяні всі учасники тренінгу. Наступна група розповіла про “10 ворогів” серед продуктів для нашого організму, інформація була подана у вигляді міні-лекції. А від третьої групи ми дізналися про корисні для нашого організму продукти (диню, горішки та рис). Презентація проходила в цікавій формі, її учасники не дали нікому сумувати. Від тренерів було декілька зауважень, але загалом всі презентації були визначені як успішні та інформативні.
Ця вправа допомогла більш точно зрозуміти особливості роботи тренера, побачити недоліки, які слід врахувати на майбутнє.
Загалом, на мою думку, саме практичні завдання допомагають більш активно формувати тренерські навички та готувати до майбутньої практичної діяльності у молодіжному середовищі.