Новини

Відбулася нарада щодо реалізації положень проекту Загальнодержавної цільової програми „Здорова нація” на 2009–2013 рр.

Протягом двох днів (2–3.02.09) Міністерством сім’ї, молоді та спорту проводилася робоча нарада з питань реалізації положень проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми „Здорова нація” на 2009–2013 рр. До участі залучалися профільні департаменти, Державна соціальна служба та Державний інститут розвитку сім’ї та молоді (відділ теорії та методології здорового способу життя).
Відповідно до цього документу учасниками були розроблені заходи на 2009 рік. Надаємо перелік заходів відділу теорії та методології здорового способу життя ДІРСМ:
1. Сприяти активізації участі молоді в програмах з формування здорового способу життя через діяльність волонтерської Студії „Молодь обирає здоров’я”
2. Розробити положення про проведення моніторингу реалізації державних програм щодо формування здорового способу життя та збереження здоров’я серед дітей та молоді
3. Здійснювати інформаційно-ресурсний супровід сайту з питань здорового способу життя http://www.mzz.com.ua
4. Розробити навчальні модулі „Основні засади формування здорового способу життя” для дітей та молоді різних вікових категорій
5. Розробити науково-методичний посібник „Інноваційні форми та методи роботи з формування здорового способу життя у молодіжному середовищі”