Новини

28 січня у коледжі художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі відбулося тренінгове заняття „Профілактика ВІЛ/СНІДу серед дітей та молоді

Тренери Гірман Юля та Мельник Катерина: групу складали 16-річні юнаки та дівчата. На початку тренінгу учасники виявляли певну байдужість до теми, що обговорювалася, але нам все ж таки вдалося їх зацікавити інформацією. Особливий інтерес в учасників викликали інформація щодо виявлення ВІЛ-інфекції та тестування. Завдяки вправі «Лісова пожежа» вдалося викликати емоційну реакцію на проблему активного поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді. Також ця вправа дала змогу учасникам відчути та «побачити» яким невловимим та підступним є цей вірус.
Допомогою в успішному проведенні тренінгу стало і те, що тренери були не набагато старшими за учасників групи. Це посприяло більш відкритому спілкуванню, а також не створювало дискомфортних умов під час запитань та відповідей на них.
Після закінчення занять більшість учасників зазначили, що вони дізналися багато цікавої інформації про ризики щодо ВІЛ-інфекції та відтепер будуть притримуватися безпечної поведінки.