Новини

Молодіжна тренерська студія „Молодь за здоров’я розпочала підготовку волонтерів до тренерської діяльності!

Молодіжна студія з формування здорового способу життя розпочала підготовку волонтерів з числа студентської та учнівської молоді до тренерської діяльності. Перше заняття відбулося 2 жовтня 2008 р. Серед учасників – студійці з Києво-Могилянської академії, КНУ ім. Шевченка, Київського національного економічного університету, Національного медичного університету, Промислово-економічного коледжу НАУ тощо. Загалом 25 осіб по закінченні навчання (25 грудня 2008 р.) отримають можливість у якості тренера пропагувати здоровий спосіб життя у молодіжному середовищі та залучати до цієї роботи своїх ровесників чи друзів.
У цьому році учасниками Молодіжної студії стали також студенти-іноземці, які мають досвід волонтерської діяльності у Великій Британії та Сполучених Штатах Америки.
Важливе значення для успішної організації навчальної роботи має тісна співпраця с Київським міським центром здоров’я та Київською соціальною службою для сім’ї, дітей т молоді.
Навчання проводитися за такими модулями:
1.Створення сприятливого соціального середовища для впровадження ідей здорового способу життя серед молоді.
2.Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.
3.Психологічний та духовний розвиток молоді.
4.Фізичний розвиток, рухова активність.
5.Просвітницька діяльність щодо раціонального харчування та свідомого ставлення до збереження та зміцнення здоров’я.
6.Активізація молодіжної участі щодо сповідування здорового способу життя серед молоді.
7.Співпраця з вітчизняними та зарубіжними організаціями, діяльність яких спрямована на формування здорового способу життя.