Новини

Круглий стіл на тему „Законодавче регулювання обігу тютюнових виробів та запобігання тютюнопалінню в молодіжному середовищі"

27 травня 2009 року за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту відбувся круглий стіл на тему „Законодавче регулювання обігу тютюнових виробів та запобігання тютюнопалінню в молодіжному середовищі". Члени Молодіжної студії «Молодь обирає здоров’я» та співробітники Центру здорового способу життя також взяли участь у його засіданні.
Під час зустрічі обговорювалися досить цікаві і актуальні питання, такі як: економічні аспекти контролю за випуском тютюнових виробів (збільшення акцизного збору), зміна податку за рекламу тютюнових виробів, вдосконалення законодавства в цій сфері, зміни до деяких профільних законів та актуальні шляхи протидії поширенню тютюнокуріння в молодіжному середовищі.
Йшлося також про те, що збільшення акцизу на тютюнові вироби у деяких країнах тільки на 10% показало, що споживання тютюнових виробів зменшилося на 4 %. В Україні цей відсоток може збільшитись, так як вона відноситься до країн з низьким доходом.
Підводячи підсумок можна сказати, що профілактику тютюнокуріння потрібно починати ще з дитинства, коли батьки та їх спосіб життя є вагомим аргументом на формування позитивної поведінки дитини у майбутньому дорослому житті. А також збільшити різноманітність та кількість соціальної реклами про шкоду паління та про переваги здорового способу життя.
Пам’ятаймо, що бути молодим і здоровим не просто модно, але й красиво!!!!!