Дослідження та цікаві факти

У Львові закликають жінок пройти обстеження

У Львові до акції з профілактики та раннього виявлення раку шийки матки та молочної залози розмістили 10 площин білбордів.

Білборди закликають львів'янок пройти обстеження в оглядових кабінетах територіальних поліклінік для профілактики захворювань. Як повідомили в управління охорони здоров'я Львівської міської ради, впродовж останніх років у Львові зберігається високий рівень захворюваності на рак молочної залози та щороку зростає кількість нових випадків захворюваності на рак шийки матки.

Нагадаємо, з понеділка і протягом двох тижнів у Львові проходить акція з профілактики та раннього виявлення раку шийки матки та молочної залози. На цей час у поліклініках працює більша кількість оглядових кабінетів. Усім необхідним для огляду жінок поліклініки забезпечує управління охорони здоров'я.

«Для своєчасного виявлення передпухлинних станів та онкопатології органів жіночої репродуктивної системи на ранніх стадіях ми закликаємо мешканців Львова не бути байдужими до власного здоров`я і пройти обстеження. Охорона нашого здоров`я, насамперед, залежить від нас самих», – повідомила головний спеціаліст управління охорони здоров`я Львівської міської ради Тетяна Хижняк.