Новини

Наші новинки

Члени Молодіжної Студії протягом червня 2009 р. провели презентації нових тренінгових програм, які вони розробили самостійно по завершенні навчання за сертифікатними програмами у Київському міському центрі здоров’я.
Наступним етапом їхньої роботи стане проведення тренінгів у польових умовах з членами молодіжних громадських організацій у серпні цього року.
Головною новинкою із запропонованих тематик буде тренінг із формування здорового способу життя. При розробці його змісту до уваги бралася головна ідея – як зберегти здоров’я здоровій людині. В ході заняття учасники матимуть змогу отримати інформацію про історію формування здорового способу життя, залежність здоров’я від негативних звичок, зможуть ознайомитися з цікавими рольовими іграми, рухавками та отримати відповіді на питання, які особливо цікаві самим учасникам. Щоб зберегти здоров’я треба докладати багато зусиль та мати особисте бажання. Адже кожна людина знає, що здоров’я, це єдине, що не можливо купити за гроші…
Важливими складовими збереження здоров’я є помірне і збалансоване харчування, режим дня з урахуванням динаміки індивідуальних біоритмів, достатня рухова активність, загартовування організму, особиста гігієна, грамотна екологічна поведінка, психогігієна і вміння керувати своїми емоціями та багато іншого корисного та цікавого.
Також неабияке значення для кожної людини мають поінформованість і можливість доступу до спеціальних профілактичних процедур, спрямованих на протидію природному процесу старіння, належні екологічні умови, достатньо розвинена системи охорони здоров’я. Крім того, існує ціла низка інших складових здорового способу життя, які стосуються переважно не тільки фізичного і психічного, а також соціального і духовного здоров’я.
Отож є про що поговорити!