Новини

Тренери Берест Поліна та Лазорик Оля провели тренінг з профілактики тютюнопаління серед школярів

Шановні наші читачі, з радістю повідомляємо, що члени молодіжної Студії відновили свої сили на канікулах і вже розпочали працювати.
Початком роботи став тренінг у школі Англійської літератури №155. Тренінг пройшов вдало, учасники, не зважаючи на свій вік, були добре обізнані щодо проблематики, яку розглядали на занятті.
Тренерами була використана цікава та пізнавальна література про вміст речовин у сигаретах, про вплив куріння на здоров’я людини, про шкідливий вплив пасивного куріння. Для активізації учасників використовувалися малюнки та плакати, які виготовили самі тренери. Серед технік, які користувалися особливою увагою школярів, були активні „рухавки”, диспути та оригінальні інформаційні повідомлення.
Зі школярами було дуже цікаво працювати, оскільки не тільки тренери, а й самі учні були готові обговорювати цю тематику, що не могло не вразити тренерів. І надзвичайно приємно було почути з уст підростаючого покоління, що їх ця проблема хвилює не менше ніж дорослих. Вони запропонували провести ще подібні тематичні тренінги з питань нарко- та алкозалежності.
Що ж, маємо надію, що в недалекому майбутньому ми це зробимо!