Існуючі залежності

Як кинути палити за 6 днів

Останнім часом у країнах Європи поступово знижується кількість курців, крім того паління заборонене практично у всіх громадських місцях. У активній пропаганді здорового способу життя та відмови від цигарок беруть участь відомі люди, авторитетні вчені, політики, спортсмени.

Але говорити про остаточну перемогу над палінням поки що рано. Тому вчені не втрачають надію винаходу простого способу відмови від паління, який би підходив усім, незалежно від „стажу” паління.
Вчені виявили, що в організмі людини, що палить, швидко зменшується рівень вітаміну С, а його замінником поступово стає нікотин. Якщо ж людина прагне відмовитися від згубної звички, то дуже важливо, щоб в його організм потрапляла максимальна кількість вітаміну С. При достатній його кількості, рівень вітаміну С стабілізується і потреба в нікотині помітно знижується.
Американські вчені розробили програму відмови від паління, яка розрахована на 6 днів. У цей період людям, які намагаються кинути палити, рекомендується споживати більше продуктів, що містять аскорбінову кислоту. В першу чергу курцям потрібно пити апельсиновий та лимонний соки, а також їсти перетерту смородину.
Але варто зауважити, що не всім людям підходить рекомендація випивати у першій половині дня 5-6 стаканів апельсинового соку. Від такого методу краще відмовитися людям, які страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту.

🔗 Джерело: http://www.gpu.ua