Анонси

Ресурсний центр продовжує реєструвати молодь, фахівців, журналістів, які мають бажання стати членами Клубу „Молодь за здоров’я”. Реєстрація буде проводитися до кінця вересня. При реєстрації просимо вказати прізвище, ім’я, контакти та сферу інтересів.
Нагадуємо, що наш Клуб ставить за мету об`єднати всіх, хто зацікавлений в отриманні додаткових знань у галузі формування здорового способу життя та набути практичних навичок.

Серед молоді і навіть людей старшого віку існує стереотип про те, що ознакою здорового способу життя людини є заняття фізкультурою та здоровий рум’янець на щоках. Але це не зовсім так. Здоровий спосіб життя – поняття більш широке.
На жаль, на даному етапі розвитку українського суспільства населення країни поділилося на дві нерівні категорії:
Перша (їх менше) – особи, які можуть купити екологічно чисті продукти харчування, дорогі засоби особистої гігієни, займатися спортом у приватних або власних спортивних залах, басейнах тощо.
Друга (більша) частина населення зайнята проблемами виживання і не має можливості приділяти навіть мінімальну увагу здоровому способу життя в зв’язку з непростими умовами життя.
Тому, формуючи цілі і завдання нашого Клубу, ми сподіваємося залучити до активного членства людей різного віку, студентів, підлітків. Якщо ми допоможемо сформувати у свідомості людей необхідність формування і постійного підтримування здорового способу життя, то можемо сподіватися, що це стане не тільки звичною справою у приватному житті багатьох українських родин, але й буде винесене, як частина загальнонаціональної програми розвитку суспільства.

Переглядаючи передвиборчі програми провідних політичних сил, ми прийшли до висновку, що найбільшу увагу, у випадку перемоги у виборчих перегонах, формуванню здорового способу життя збираються приділяти представники двох блоків: БЮТ та Партії Регіонів.
Програма БЮТ: „Однією з причин низької тривалості життя в Україні, великої смертності, частих захворювань громадян – є відсутність здорового способу життя самого ж населення. Крім того, практично відсутня пропаганда з боку держави фізкультури, спорту та здорового способу життя”. Але, на жаль, акцент в програмі дій робиться тільки на розвиток фізкультури та спорту, а здоровий спосіб життя визначається тільки як складова фізичного здоров’я. Це не зовсім правильно, оскільки здоровою вважається людина яка не тільки не має фізичних вад, але й здорова психічно, духовно розвинена та соціально забезпечена. Так здоров’я сприймає світова спільнота. Тому фізичний розвиток людини є складовою здорового способу життя, а не навпаки.
Партія регіонів: „Пріоритетні цільові програми сприятимуть здоровому способу життя, запобігатимуть поширенню СНІДу, туберкульозу, наркоманії, онкозахворювань”. Було б цікаво дізнатися, які програми здорового способу життя хочуть запропонувати лідери партії та яким чином їх реалізовувати у майбутньому.

Сподіваємося, що суспільство дочекається кращих часів, коли здоровий спосіб життя стане турботою не тільки самих громадян, але й всієї держави. І щоб наблизити ці часи, ми пропонуємо Вам членство у Клубі „Молодь за здоров’я”. Ви будемо мати нагоду готувати цікаві програми й заходи, які будуть корисними для усіх прихильників здорового способу життя у країні.