Новини

Відбулася прес-конференція: Активізація молодіжної участі з формування здорового способу життя

29 вересня Центр здорового способу життя Державного інституту розвитку сім’ї та молоді провів прес-конференцію на тему: Активізація молодіжної участі з формування здорового способу життя.
На прес-конференцію були запрошені засоби масової інформації, представники духовенства УПЦ в особі Протоієрея Георгія Коваленка, прес-секретаря Предстоятеля УПЦ, керівник Студентської тренерської Студії при Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Цісар Ірина Василівна, керівник напрямку культури здоров’я міжнародної громадської організації “За рівновагу у суспільстві” – Людмила Веспер та волонтери Молодіжної Студії “Молодь обирає здоров’я”.
На прес-конференції керівник Центру здорового способу життя – Романова Наталія, координатор Молодіжної Студії „Молодь обирає здоров’я” – Дідик Катерини та тренер Молодіжної Студії – Берест Поліна розказали про мету, завдання та практичні результати діяльності, спрямованої на активізацію молодіжної участі у формуванні здорового способу життя.

У своєму виступі Наталія Романова зазначила, що молодіжна участь у формуванні здорового способу життя є важливою умовою збереження здоров’я дітей та молоді та реальним кроком до вирішення проблем, які пов’язані з поширенням тютюнопаління та різних видів залежності серед молоді. Другий важливий аспект – це розробка відмінного від теперішнього механізму впровадження державних програм зі збереження здоров’я, зміна принципу від програм “для молоді” до програм “разом з молоддю”, коли молоді люди виступають у ролі активних учасників процесу, визначення оптимальних шляхів формування здорового способу життя у молодіжному середовищі (в тому числі й через створення та запровадження волонтерських студій в освітніх закладах, новітніх навчальних методик, які б користувалися популярністю серед дітей та молоді), поширення інформаційно-просвітницьких кампаній та створення соціальної реклами за сприяння самої молоді з пропагування здорового способу життя.

Катерина Дідик презентувала діяльність Молодіжної Студії “Молодь обирає здоров’я”, вона пояснила, що це волонтерська організація, яка створена як експериментальна наукова школа для молодих спеціалістів, науковців та студентів при Центрі здорового способу життя Державного інституту розвитку сім’ї та молоді. Поліна Берест поділилася з учасниками власним досвідом тренерської діяльності в різних навчальних закладах м. Києва.

В свою чергу, організації, які були присутніми на конференції, запропонували Молодіжній Студії та Центру здорового способу життя партнерство у проведенні заходів, пов‘язаних зі збереженням здоров’я, а кореспонденти отримали відповіді на свої запитання.

Сподіваємося, що завдяки проведеній зустрічі, тема здорового способу життя набуде більшого поширення серед молоді та молодіжних організацій.

Дякуємо Всім за участь у прес-конференції!