Новини

17 травня – День пам’яті людей, які померли від СНІДу

З кожним днем в Україні продовжує збільшуватися кількість ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Сумно визнавати, але наша країна продовжує посідати перше місце в Європі за цими показниками вже значний час. Більше того, прогнози продовжують залишатися не втішними, фахівці стверджують, що в 2010 р. кількість ВІЛ-інфікованих може перевищити позначку понад 600 тисяч осіб.
Аби кількість ВІЛ-інфікованих зменшувалась, потрібно пояснювати та інформувати населення про всі ризики та небезпеки, пов’язані з цією хворобою. Адже ще древні говорили, що «хто володіє знаннями, той володіє світом».
З початку епідемії і до сьогоднішніх днів від СНІДу померло приблизно 23 мільйони людей, і в їхню пам’ять кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті людей, які померли від СНІДу.
В цьому році цей День проводиться 17 травня. В деяких містах України відбудуться масштабні акції, для того щоб люди пам’ятали і знали, що ця біда може торкнутися кожного, незалежно від місця проживання, статусу чи статку.
Центр здорового способу життя та Молодіжна Студія «Молодь обирає здоров’я» пропонує різнобічну інформацію, пов’язану з профілактикою ВІЛ/СНІД, та запрошує всіх, хто хоче набути не тільки знань, але й навичок з цього питання приєднатися до наших тренінгів у якості учасників.