Новини

План першочергових заходів щодо впровадження здорового способу життя на 2008 рік

21 травня 2008 року Кабінетом Міністрів України було затверджено розпорядження №732-р про план першочергових заходів щодо впровадження здорового способу життя на 2008 рік. Даний документ є міжгалузевим та передбачає різнопланові заходи: проведення ремонту спортивних майданчиків, співпрацю з засобами масової інформації з метою створення програм про позитивний вплив на здоров’я людини оптимальної рухової активності, залучення до пропаганди здорового способу життя різних організацій, громадських діячів, митців спортсменів тощо.
Пропонуємо повний текст цього документу (публікується із сайту урядового порталу http://www.kmu.gov.ua).

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 травня 2008 р. № 732-р
ПЛАН
першочергових заходів щодо впровадження
здорового способу життя на 2008 рік
1. Забезпечити:
проведення ремонту спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом року;
створення теле- і радіопрограм про позитивний вплив на здоров’я людини оптимальної рухової активності.
Мінсім’ямолодьспорт, Держкомтелерадіо.
Протягом року.
2. Залучати до пропаганди здорового способу життя громадські об’єднання, профспілки, роботодавців, державних та громадських діячів, відомих спортсменів та митців.
Мінсім’ямолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом року.
3. Вивчити питання щодо запровадження органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування системи моніторингу стану здоров’я населення і створення умов для здорового способу життя та внести відповідні пропозиції.
МОЗ, Мінсім’ямолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
До 1 жовтня.
4. Забезпечити організацію раціонального харчування дітей і активізацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах з придбанням необхідного спортивного інвентарю та обладнання.
МОН, МОЗ, Мінсім’ямолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом року.
5. Сприяти функціонуванню центрів здоров’я, забезпечити підготовку і розповсюдження медичних рекомендацій щодо раціонального харчування дорослих і дітей та оптимізації їх рухової активності.
МОЗ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Протягом року.
6. Організувати та провести:
фестиваль “Олімпійське літо України”.
Мінсім’ямолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації разом з Національним олімпійським комітетом, фізкультурно-спортивними товариствами та федераціями з олімпійських видів спорту.
Червень—серпень;
Всеукраїнські сільські спортивні ігри.
Мінагрополітики разом із Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством “Колос”, Мінсім’ямолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.
Травень—жовтень.