Новини

Доброго здоров’я!

Катя Дідик, керівник Молодіжної студії:
«Ми й не помітили, як промайнуло літо… Як і було заплановано, Молодіжна Студія відвідала табір Фундації Регіональних Ініціатив «Крок до лідерства 2009». Табір відбувся з 14 по 18 серпня в Хмельницькій області в мальовничому селі Маліївці, де чудова, живописна природа, прекрасне повітря, і погода, яка робила все для того, щоб нам добре було відпочивати, навчати інших та навчатися самим.
Наші тренери не тільки гарно відпочили (за що дякуємо організаторам), але й попрактикувались, провівши низку тренінгів за темою формування здорового способу життя.
Висновки по проведенню тренінгів можна зробити найрізноманітніші. Найперше те, що багато учасників з самого початку скептично поставились до нашої теми, думаючи, що на тренінгу ми будемо обговорювати лише те, що пити та курити це погано, але не дивлячись на те, майже кожна з груп змогла назвати суть поняття здоров’я за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я. Учасники виконували різні завдання, брали участь у цікавих дискусіях, активно виконували рухавки та енерджайзери. Також, як справжні тренери, ми вислухали конструктивну критику від деяких учасників тренінгу та яким ми вдячні за поради, оскільки обов’язково скористаємося ними у майбутньому.
Наша робота підтвердила, що тема здоров’я є не тільки цікавою, але й актуальною для молоді, хоча вимагає значного часу аби знання стали усвідомленими навичками. Але ми будемо працювати й допомагати всім, хто бажає не просто бути здоровим, але й сповідувати здоровий спосіб життя й надалі».