Інформація

Секс та алкоголь: народні гуляння як найкоротший шлях до виродження нації

Національні гуляння – найкоротший шлях до виродження нації, п’яного зачаття та як наслідок скаліченого життя дитини!

Ще 20-30 років тому лише 20% немовлят мали ті чи інші проблеми зі здоров’ям. Сьогодні вже понад 60% дітей народжується з вродженими вадами. У 1 з 200 немовлят лікарі виявляють вроджений порок серця, а у 1 з 1000 – доводиться констатувати яскраво виражені мутаційні зміни з організмі. Лікарі визнають, що БІЛЬШІСТЬ ПРОБЛЕМ У НЕМОВЛЯТ ВИКЛИКАНА ВЖИВАННЯМ АЛКОГОЛЮ ЇХНІМИ БАТЬКАМИ!

В XIX ст. відомий лікар та сексолог Йоган Блох назвав однією з причин вродженого каліцтва та хвороб у новонароджених дітей саме народні гуляння. До такого висновку його привела реальна ситуація: одного разу, напередодні Різдва, професор медицини Кьольнського університету вирішив влаштувати у себе невеличку вечірку для колег. Вечірка так і не відбулась – більшість гостей, лікарів, було терміново відкликано до місцевого дитячого будинку для надання невідкладної допомоги знівеченим вродженим каліцтвом немовлятам, що їх підкинули до притулку тієї ночі. Один з лікарів, який був присутній на вечірці того вечора, сумно констатував: «Так-так… Діти дня народження імператора…». Решта гостей вимагала пояснень. Виявилось, що саме в цей передріздвяний час на світ почали з’являтись діти, зачаті 9 місяців тому, в кінці березня, на День народження імператора Вільгельма I.
За масштабом свято Дня народження імператора прирівнювалось до національного та святкувалось з відповідним розмахом. Після чого спостерігався значний приріст населення. Випадкові діти «дня народження імператора» з’являлись на світ хворими, з вродженими вадами, скалічені алкоголем, що його вживали батьки у день зачаття.

Такі спостереження були зроблені не лише в Німеччині. Один з італійських лікарів проаналізував дані перепису 1900 року у Швеції. Виявилось, що 9000 розумово відсталих дітей були зачаті головним чином в два короткі проміжки часу – під час збору винограду та на Масляну…

Вживання алкоголю до сексу – найкоротший шлях народити скалічену, неповноцінну дитину!

🔗 Джерело: http://olena-shabunina.livejournal.com/24348.html

, , ,