Новини

Здоровий спосіб життя серед актуальних студентських питань, які розглядалися на нараді в Міністерстві освіти та науки України

17 вересня 2009 р. в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з актуальних студентських питань за участі Міністра – Вакарчука Івана Олександровича.
У нараді взяли участь студенти різних українських вишів, громадські молодіжні організації, серед яких ВМГО „Дебатна академія”, Фундація регіональних ініціатив, Всеукраїнська студентська рада при МОНі, Всеукраїнська асоціація студентського самоврядування, Варта, Спілка ініціативної молоді, Асоціація правозахисних організацій студентів, а також наша Молодіжна студія «Молодь обирає здоров’я».
На нараді було підняте питання здорового способу життя та висунута пропозиція від Всеукраїнської студентської ради спільно з Молодіжною студією про визначення наступного року як Року здорового способу життя молоді та розпочати впровадження програм, які б пропагували здоровий спосіб життя серед студентів. Але, на жаль, пропозиція не була підтримана всіма учасниками наради і, в тому числі, самим Міністром. Тому Молодіжна студія та Всеукраїнська студентська рада домовилися самостійно розпочати діяльність з формування здорового способу життя у різних вишах, де студенти будуть проявляти активність, співпрацювати та популяризувати здоровий спосіб життя.
Також на нараді обговорювались питання про:
1. Положення Студентської ради при Кабінеті Міністрів України та її персонального складу;
2. План заходів до святкування Дня студента у 2009 році;
3. Обговорення громадськістю пропозицій щодо вирішення актуальних студентських питань, що потребують урядових рішень;
4. Запровадження та здійснення студентами моніторингу якості освітніх послуг, що надаються вишами;
За словами Катерини Дідик, учасниці зустрічі: «Приємно, що саме п. Вакарчук І. О. представляє інтереси студентства та погоджусь з ним, що інколи саме пасивність зі сторони молоді та студентів стає запорукою багатьох проблем, які існують в студентському середовищі.
Але, нажаль, проблема існує і на більш глобальному рівні, оскільки, за словами Міністра, фінансування з боку держави не вистачає для впровадження багатьох проектів та програм щодо розвитку ВНЗ та студентського самоврядування».
Тому давайте будемо активними і пам’ятаймо, що подальший розвиток студентського руху та України в цілому в наших, молодих руках. 