Новини

Тренінговий курс „Побудова мостів у зонах конфліктів”

Центр здорового способу життя займається зокрема тематикою збереження психічного здоров’я. Особливо актуальною ця тема є у період суспільних змін, після стихійних лих чи у зонах національних чи тим більше збройних конфліктів. На даний час дуже актуальною є підготовка фахівців до роботи у зонах конфліктів, а також з біженцями та шукачами притулку.
Вважається, що Європа – досить стабільна та практично безконфліктна зона і мрія для емігрантів із країн, що мають внутрішні та зовнішні конфлікти. Хоча насправді навіть у Європі відбувається досить багато конфліктів як у межах країн, так і між сусідами. Як заохотити молодих людей працювати у соціальній сфері з метою налагодження конфліктів у передмістях Парижа, на Балканах чи навіть на кордоні між Україною та Молдовою?
Звісно, конфліктні ситуації значно відрізняються між собою, але методи соціально-психологічної роботи можуть бути схожими, тому варто заохочувати обмін досвідом між молодими людьми, що працюють у цій сфері.
Тренінг відбуватиметься у Туреччині з 13 по 20 вересня 2008 року.

Завдання тренінгового курсу:
•вивчити досвід роботи молодих людей, що працюють у конфліктних зонах;
•сприяти набуттю нових знань та навичок роботи у конфліктних зонах;
•сприяти побудові партнерства та розвитку спільних проектів у конфліктних зонах.
Тренінговий курс організований Турецькою агенцією програми „Молодь в дії” та молодіжною організацією SALTO Eastern Europe and Caucasus. До роботи запрошується 30 учасників. Робоча мова тренінгу – англійська.
Фінансові умови участі:
•кошти за проживання, харчування та місцеві поїздки виділяються Турецькою національною агенцією програми „Молодь в дії”;
•квитки до Туреччини та візові витрати покриваються для учасників із країн Східної Європи та Кавказького регіону;
•медичне чи будь-яке інше страхування відноситься до особистих витрат учасників.

Останній термін подачі заявок – 13 липня 2008 року.
Додаткову інформацію про тренінговий курс та аплікаційну форму можна знайти за адресою http://www.salto-youth.net/BuildingBridges/