Новини

Відбувся круглий стіл Аргументи та факти в Україні

24 вересня в редакції газети „Аргументи та факти в Україні” відбувся круглий стіл на якому обговорювались питання щодо зловживання алкогольними напоями зокрема пивом в молодіжному середовищі.
Піднімались такі актуальні питання, як: чому молодь п’є, які причини спонукають молодь до цього, що дасть формальне визнання пива на рівні з іншими алкогольними напоями на законодавчому рівні?
В дискусії круглого столу приймали участь представники Міністерства в справах сім’ї молоді та спорту, Державного інституту розвитку сім’ї та молоді, ОАО ИнБев Україна, компанія „Славутич – Carlsberg Group”, Головний нарколог Київської області, Голова Синодального інформаційно – просвітницьго відділу УПЦ, журналісти та представники молоді ВНЗ Києва.
Протягом зустрічі велась досить цікава розмова, на якій, за словами Зільберблата Геннадія Михайловича, головного нарколога області, було визначено, що пивний алкоголізм таки існує в нашому суспільстві, і не лише в нашому. Проблемою вживання алкогольних напоїв в молодіжному середовищі та й в дитячому, є не лише приклади батьків, влив сім’ї загалом, а й особистий вибір кожного.
Як, зазначила, Романова Наталія Федорівна, керівник Центру здорового способу життя, потрібно створювати правильну ідеологію, тобто таке, культурне середовище в якому молодь, просто сама не захоче брати в руки пляшку.
Представники ведучих компаній ринку виробництва пивної продукції, наголошують на тому, що вони проти того щоб молодь купувала та вживала їх продукцію, особливо в ранньому віці, а також вони відкриті до співпраці та готові робити все задля створення в Україні культури вживання алкогольних напоїв, заборони його вживання в громадських місцях та інших ініціатив які будуть запропоновані.
Висновком засідання круглого столу можна зробити наступне, що нам потрібно розвивати культуру вживання алкогольних напоїв, створення окремо відведених місць для цього, а також впровадження альтернатив для молоді в замін пляшці слабоалкогольного напою.