Новини

Молодіжна Студія провела тренінги для майбутніх соціальних педагогів

Тренери молодіжної студії Лазорик Оля, Берест Поліна та Денис Красиков провели 25 березня та першого квітня тренінги з формування здорового способу життя у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова. Тренінги проходили за тематикою: „Профілактика тютюнопаління серед студентів” та „Збереження репродуктивного здоров'я серед молоді”.

Під час тренінгу по тютюнопалінню тренери прагнули визначити соціальні фактори, що впливають на поширення тютюнопаління серед молоді, а також націлити аудиторію на роздуми про власне здоров'я та його перспективи у майбутньому.
Тренінг про репродуктивне здоров'я тренери поділили на три частини:
Перша частина була присвячена темі „Що таке репродуктивне здоров'я, дружба, кохання”, на якому учасники визначали всі ці поняття, а також розбиралися з питанням чим відрізняється дружба від кохання;
Друга частина складалася з теми „Що таке сексуальність, статеве дозрівання та засоби контрацепції”. Для студентів актуальним було дізнатися про види та засоби контрацепції, а також про те, які серед найбільш вживаних є надійнішими та безпечнішими.
Третя частина була завершальною і присвячувалася темі „Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Гетеро-, бі- , гомосексуали”.
Оскільки учасниками тренінгу були соціальні педагоги, то тренери намагалися ще й дати інформацію для них, яка може допомогти їм націлювати молодь до самостійних рішень та свідомого вибору здорового способу життя. Для активізації учасників тренінгів використовувались різні вправи та енерджайзери, що також не залишили їх байдужими.