Новини

Нам пишуть наші добрі друзі та партнери зі Шполянщини

«Волонтери допомагають дітям з вадами зору»
З 4 по 10 травня 2009 року волонтери Шполянського РЦСССДМ разом з керівником «Школи волонтерів» брали участь у ІV Всеукраїнській благодійній акції «Почуйте всі!» з метою збору коштів для надання допомоги дітям з вадами зору. Акцію підтримало багато учнів, серед яких були не тільки старшокласники, але й малеча (першокласники) міського НВК «ЗОШ № 2» та міської гімназії № 3. Зібрані кошти в сумі 640,18 гривень було перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”.

Вулична акція «Знати, щоб жити»
З метою інформування населення щодо протидії поширенню епідемії ВІЛ/СНІДу та до Міжнародного Дня пам’яті людей, померлих від ВІЛ/СНІДу 15 травня 2009 року волонтерами Шполянського РЦСССДМ спільно з головним спеціалістом районної організації Товариства Червоного Хреста було проведено вуличну акцію «Знати, щоб жити». Акція проводилася на центральній площі міста, в ході якої роздавалася тематичні буклети: «Як захистити себе від туберкульозу. Залиши собі шанс на життя», «Чому необхідно тестування на ВІЛ?» та інші. Роздатковий матеріал користувався увагою учасників акції, що дає підстави у майбутньому розширити тематику роздаткових матеріалів та їх наповнюваність відповідно до висловлених побажань.

Семінар-тренінг за програмою «Зміцнення шлюбу–як важливий аспект розвитку сім’ї»
25–26 травня 2009 року в залі засідань районного споживчого товариства за сприяння Державного інституту розвитку сім’ї та молоді (м. Київ) Шполянським РЦСССДМ було проведено семінар-тренінг за програмою «Зміцнення шлюбу–як важливий аспект розвитку сім’ї» за участю тренера-консультанта гуманітарних служб Дезерет Інтернешенл Чаритиз (США) Шарлин Лі. На семінарі обговорювалися наступні питання: складові міцного шлюбу, спілкування з любов’ю, інтимні стосунки у шлюбі, управління фінансами, подолання гніву, вирішення конфліктів тощо. По завершенні роботи учасники висловили своє задоволення від отриманої інформації та знань, які обов’язково використають у своїх родинах.