Дослідження та цікаві факти > Інше > Корисні поради > Новини

7 способів зміцнити зуби

7 способів зміцнити зуби

Представляємо до вашої уваги перелік найпростіших та далеко не дорогих продуктів, які допоможуть зміцнити ваші зубки, щоб посмішка була білосніжною та сяяла красою.

1.Всім відомо, що кальцій — основа міцних кісток та зубів. Але не всі знають, що кальцій найкраще засвоюється не з аптечних вітамінів, а якраз з натуральних продуктів. Серед усіх продуктів рослинного походження найбільше кальцію містить перець та петрушка. Якщо бажаєте мати здорові та міцні зуби, вживайте щодня один солодкий перець та пучок петрушки.

2. Цибуля знезаражує порожнину рота та має позитивний вплив на білизну та міцність наших зубів. Але через стійкий запах її краще вживати вдома.

3. Горіхи містять дуже важливі та корисні олії, тому регулярне вживання їх позитивно впливає на здоров’я в цілому. А дрібні часточки діють на порожнину роту подібно скрабу.

4. Молочні продукти та молоко, але не ті, що продають в супермаркетах, а справжні, натуральні.
До речі, найбільше молочного білка та кальцію містить твердий сир. Найкраще його вживати окремо від звичайних прийомів їжі. Наприклад, можна зробити невеликий перекус з сиром впродовж робочого дня. Ще один секрет — кальцій на 30% краще засвоюється з кислого середовища. Тому можете додати до такого перекусу ще чашечку чаю з лимоном.
Однієї скибочки сиру буде замало — для підтримання здоров’я зубів варто вживати біля 100 грамів сиру щодня.

5. Зелений чай (без цукру).
Такий напій в будь-яку пору дня освіжає подих та вбиває шкідливі бактерії. А завдяки тому, що чай містить вітамін С, ваші зубки стануть ще міцнішими, а ясна — здоровішими.

6. Відмовтеся від солодких газованих напоїв та солодощів — їхнє вживання сприяє пом’якшенню нашої емалі, через що зуби стають дуже вразливими. Звичайно, повністю відмовитись від солодощів неможливо, але намагайтеся їх хоча б правильно вживати та опісля не чистити зуби протягом 1–1,5 години. А ще краще — замініть солодощі на сухофрукти.

7. Загартування зубів: ополіскування ротової порожнини холодною водою двічі на день. Полоскати слід після прийому їжі (але не після гарячої!). Ополіскування можна проводити просто водою, а можна додати до неї декілька крапель олії чайного дерева.

🔗 Джерело: https://evaportal.com.ua/beauty/krasa-ta-zdorov-ya2424/7-sposob-v-zm-tsniti-zubi/