Дослідження та цікаві факти > Інформація > Корисні поради > Новини

Цікаві факти про зморшки

Цікаві факти про зморшки. гармонія тіла, генетика, обличчя, процедури, цікаві факти, шкідливі звички

Зморшки — це видимі складки шкіри, які виникають з віком і під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища. Сучасна індустрія краси пропонує тисячі продуктів і методів боротьби з ними. Представляємо цікаві факти про зморшки, які розкажуть більш детально про причини їх появи і способи боротьби з ними.
1.Неприємна новина для любителів позасмагати — саме ультрафіолетове випромінювання викликає більшість зморшок на шкірі людини. Захиститися від такого випромінювання допоможуть, звичайно ж, сонцезахисні креми, які потрібно наносити не тільки на пляжі, якщо хочете довше зберегти молодість шкіри.

2.Появі зморшок сприяє і генетичний компонент. Генетика багато в чому визначає час появи зморшок у людини і навіть їх глибину. Якщо хочете дізнатися, які зморшки «загрожують» в майбутньому, уважніше придивіться до своїх батьків, бабусь чи дідусів.

3.Зморшки з віком з’являються через зниження рівня колагену, який надає шкірі еластичність і пружність. Через з роками важливо стежити за своїм сном і намагатися не спати обличчям у подушку. Якщо спати на одній стороні обличчям практично всю ніч, то шкіра придбає зморшки від подушки, а так як з віком шкіра втратить здатність швидко відновлюватися і розгладжуватися, придбані зморшки не будуть швидко зникати.

4.Не можна недооцінювати вплив води на шкіру. Щоденне вживання мінімум 1,5 л чистої питної води помітно відсуне час появи перших зморшок. Також важливо регулярне прийняття водних процедур, які дозволять уникнути обезводненню шкіри.Цікаві факти про зморшки. гармонія тіла, генетика, обличчя, процедури, цікаві факти, шкідливі звички

У боротьбі з причинами зморшок і профілактикою їх появи не останню роль відіграє збалансоване харчування, що забезпечує організм достатньою кількістю вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Дуже корисно вживати для профілактики появи зморшок яскраво забарвлені фрукти і овочі, а також продукти з високимвмістом вітамінів С і Е.

 

🔗 Джерело: http://cikavo.net/cikavi-fakti-pro-zmorshki/

, , , , ,