Новини

З Днем знань!!!

1 вересня – День знань. Юлій Цезар одного разу сказав "Знання – це сила". В Україні День знань традиційно відзначається 1 вересня. Офіційно це свято було започатковано Верховною Радою СРСР 1 вересня 1984 року.

1 вересня святкують школярі й студенти, у цей день в них починається новий навчальний рік. Традиційно в цей День у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року.

Це свято першого дзвоника. Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. У цей день всі дороги ведуть до школи. Ошатні учні, схвильовані батьки й учителі. День знань – це увертюра до всього навчального року. А для тих, хто йде вперше в школу, цей день особливий – це свято Першого дзвоника. Для них усе – перше. Перший портфель і перший підручник, перший букет першій учительці.

Це – свято для першокласників і першокурсників. І ті й інші вступають у зовсім нове життя. Тому цей день для них самий хвилюючий і нехай він запам'ятається надовго. Це свято й для тих, хто зробить черговий крок по довгій, але цікавій, повній відкриттів дорозі знань!

Крім свята першого дзвоника й вручення студентських квитків, останнім часом 1 вересня учні відзначають із більшим розмахом: катаннями на теплоходах, вечірками в кафе й на свіжому повітрі.

Вітаємо всіх студентів і школярів, а також їхні родини з першим днем осені!!! Вересень уже, добродії…