Події

Кампанія на підтримку прав жінок і дітей

Кампанія на підтримку прав жінок і дітей. гендерна рівність, єс, комунікаційна стратегія, міністерство україни у справах сім'ї молоді та спорту

В Україні починається кампанія на підтримку прав дітей та жінок. Заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана ТОЛСТОУХОВА і керівник першого відділу програм допомоги Представництва ЄС Міхаель ФЬОГЕЛЕ підписали комунікаційну стратегію з метою підвищення обізнаності щодо рівності жінок та чоловіків і прав дитини.

Комунікаційна стратегія, яка є частиною проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні» з бюджетом 5,5 млн. євро, встановлює рамки для реалізації тривалих інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності щодо ґендерної рівності та прав дитини в Україні, а також спрямована на зміну укорінених стереотипів.

За підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту – основного бенефіціара проекту – комунікаційні кампанії будуть зосереджені на таких актуальних проблемах як протидія домашньому насильству, захисту дітей та гендерній рівності.

Комунікаційна кампанія буде реалізовуватись через усі типи медіа, що включає рекламу, інформаційні матеріали, роботу із засобами масової інформації та інші різні заходи. Крім того, навчальні програми, заплановані у рамках проекту, підвищать спроможність громадянського суспільства та уряду ефективно реалізовувати соціальні кампанії у майбутньому.

Програма «Права жінок та дітей в Україні» складається з п’яти взаємопов’язаних проектів і фінансується Європейським Союзом із загальним бюджетом 14 млн. євро, що включає 5,5 млн. євро на комунікаційний компонент.

, , ,