Новини

Молодіжна студія здорового способу життя розпочала просвітницьку діяльність в навчальних закладах м. Києва.

26 січня 2008 року учасники Молодіжної студії здорового способу життя провели перше заняття для членів шкільного самоврядування фізико-математичного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка. Головна мета зустрічі – залучення шкільного активу до набуття знань та формування необхідних навичок щодо збереження власного здоров’я та популяризація здорового способу життя серед однокласників, друзів та найближчого соціального оточення.

Теми, які обговорювалися на занятті:
1. Складові здоров’я та їх важливість для повноцінного життя.
2. Спосіб життя (здоровий чи не здоровий) – як свідомий вибір людини.
3. Створення середовища, сприятливого для впровадження здорового способу життя у ліцеї.
Заняття було проведене у формі інтерактивної гри, під час якої учасники обговорили необхідність популяризації здорового способу життя у молодіжному середовищі, існуючі проблеми, які пов’язані з нездоровим способом життя, а також поставили запитання членам Молодіжної студії щодо перших кроків, спрямованих на збереження та зміцнення власного здоров’я.
Координатор програм Молодіжної студії, Катерина Дідик, провела презентацію її діяльності, розповіла про напрямки роботи та заплановану проектну діяльність.
Наприкінці заняття члени шкільного самоврядування висловили побажання щодо тем наступних занять та можливих форм роботи, які б найбільш ефективно сприяли набуттю знань, умінь та навичок щодо формування здорового способу життя.
Так, один із школярів зазначив, що „така форма роботи дозволяє бути більш відкритими та впевненими, оскільки значно легше працювати у колі ровесників, серед друзів із тренерами, що ненабагато старші за тебе”. Говорячи про подальшу співпрацю, старшокласники висловили побажання щодо проведення тренінгів з ефективного розв’язання конфліктів, міжособистісних стосунків, профілактики шкідливих звичок та збереження психічного здоров’я.