Інше > Новини

Кілька порад, як швидко можна зняти стрес

Кілька порад, як швидко можна зняти стрес

Останнім часом слово «стрес» міцно увійшло до нашого життя. Як же боротися з ним? Виявляється, є кілька простих й ефективних способів.

Погризіть горішки. Звичайні булочки і каву краще замінити горіхами,

адже вони багаті незамінними поживними речовинами, вітамінами та антиоксидантами, які допоможуть вам побороти стрес.

 

Промасажуйте мочки вух. Акупунктура – наука, історія якої налічує вже кілька тисяч років. Китайські фахівці рекомендують масажувати мочки вух, в яких сконцентрована велика кількість акупунктурних точок. Таким чином ви позитивно впливаєте на різні органи. Кінчиками вказівного і середнього пальців правої руки круговими рухами промасажуйте мочку правого вуха. Аналогічно з лівою мочкою.

Випийте чаю. За результатами досліджень, чорний чай у своєму складі містить речовини, котрі допомагають організму ефективно протистояти стресовим ситуаціям.

Поласуйте чорницями. Ці ягоди добре впливають на організм людини не лише в стресових ситуаціях, вони корисні для очей і мозку. Якщо чорниці під рукою не виявилось, підійдуть малина або ожина.

Потягніться. Виявляється, розтяжка допомагає зняти стрес. І зовсім не обов’язково для цього йти в спортивний зал. Якщо ви знаходитеся в офісі, можна виконати наступну вправу: підведіть ноги над підлогою, носки ка себе, потягніться витягнутими руками до пальців ніг.

Погляньте на себе збоку. Спробуйте абстрагуватися і подивитися на ситуацію очима сторонньої людини. Це допоможе знайти найбільш правильне рішення.

Смійтеся. Адже сміх — кращий засіб проти стресу!

З’їжте вітамінку С. Дослідження учених з університету Алабами (США) показують, що вітамін С знижує кількість гормонів стресу в крові людини. Але не переборщіть! У великих дозах вітаміни можуть викликати алергію!