Інформація > Корисні поради > Новини

Користь відпочинку на морі

Користь відпочинку на морі

Для великої кількості людей поняття «відпустка» міцно асоціюється із перебуванням на морі, без якого відпочинок від роботи, від домашніх справ, від загазованої міської атмосфери не вважається повноцінним. З цим важко не погодитися, оскільки на морському узбережжі не тільки відмінно відпочивається, а й з’являється унікальна можливість оздоровити весь організм. У чому ж користь саме морської води:

1.Все в одному

У морській воді міститься вся таблиця Менделеєва, але найцінніші для людини – 30 мікроелементів і мінералів, і особливо йод. Завдяки поєднанню впливу мінералів, розчинених у воді прискорюються обмінні процеси і відбувається очищення на клітинному рівні.

2.Шкіра і слизові оболонки

Морська вода має лужну реакцію Це дуже корисно для людської шкіри – така вода володіє антибактеріальними властивостями. Саме тому вважається, що морська вода сприяє швидкому загоєнню ран, допомагає боротися з прищами. Море – кращий косметолог. Морські купання радять хворим з дерматитами та іншими шкірними хворобами, страждаючими вугрової хворобою. Після морського відпочинку стан шкіри гарантовано поліпшується.Промивання морською водою сприяють лікуванню хронічного нежитю, гаймориту, ангіни, тонзиліту.

Мікроелементи, що входять до складу морської води легко проникають в шкіру і надають не тільки місцеву, а й загальнооздоровлюючу дію. Тому при хворобах ендокринної, серцево-судинної, нервової, опорно-рухової систем настійно рекомендуються морські процедури. І, звичайно ж, покращується імунітет. Тому часто хворих дітіток рекомендують везти на відпочинок до моря. Але тут варто уточнити, що для того, щоб користь дійсно була, потрібно провести на морі не менше 3 тижнів. Тільки тоді оздоровчий ефект проявиться  повною мірою.

3.Живильна користь мікроелементів

Найбільш корисними елементами, безумовно, є йод, кальцій, бром. Вони допомагають зміцнювати кісткову тканину, зуби, ясна. Звичайно, полоскати рот морською водою прямо з моря не варто – але можна придбати в аптеці очищену морську воду. Для того щоб була користь від полоскань, вони повинні тривати не менше 1-2 хвилин.Йод нормалізує рівень холестерину в крові і благотворно діє на щитовидну залозу. Тим самим нормалізується гормональний фон, адже щитовидну залозу вважають диригентом всієї ендокринної системи.

4.Морське повітря

Морське повітря насичене іонами елементів, присутніх в морі. І особливо багато в ньому йоду. До того ж кількість кисню в морському повітрі вища. Морське повітря, варто відзначити, позбавлене пилу і мікроорганізмів, бо сіль згубна для бактерій. Таке повітря активізує роботу дихальної системи і поступово очищає дихальні шляхи від слизу і шкідливих речовин – подарунків цивілізації і життя у великих містах.Кристалики солі, що містяться в повітрі, постійно дратують дихальні шляхи і активізують в них кровотік. У результаті діяльність дихальної системи поліпшується – зміцнюються легені і бронхи.

5.Іншi приємності

Море сприяє загартовуванню організму. У кожному разі температура води нижче температури тіла людини. Купання в морі і зміна впливу гарячого повітря і більш прохолодної води сприяють тренуванню судин і загартовуванню організму.І все це в комплексі допомагає не тільки оздоровити організм і зробити його стійкішим до хвороб, а ще й скинути зайву вагу. Після моря тіло підтягується, а зайві кілограми тануть.

🔗 Джерело: http://mixaaa.info/zirki/korist-morya-dlya-zdorov-ya.html