Анонси > Події

Корпус Волонтерів — реальна можливість зупинити руйнацію українських сіл

Корпус Волонтерів — реальна можливість зупинити руйнацію українських сіл. конференція, корпус волонтерів

26-27 лютого 2010 року проходитиме конференція «Корпус Волонтерів — реальна можливість зупинити руйнацію українських сіл»

До участі в Конференції запрошуються представники органів влади, партнерських організацій, сільських громад, кандидати у Волонтери групи № 2, журналісти та ініціативні громадяни, які готові надати допомогу сільським громадам України.
На конференції будуть розглядатися питання:

– Діяльність Волонтера в сільській громаді. Основні завдання, що покладаються на Волонтера – допомогти громаді: 1) отримати доступ до інформації; 2) започаткувати процес стратегічного планування; 3) активно співпрацювати і знаходити тільки виграшні рішення; 4) залучати як внутрішні, так і зовнішні ресурси для покращення життя в селі, реалізувати місцеві ініціативи.

– Підготовка громади до прийому Волонтера. Що отримує громада з прибуттям Волонтера. Координатор в громаді. Співпраця з лідерами. Умови проживання і роботи, матеріальне і технічне забезпечення, етика поведінки та інші питання;

– Роль Партнерів в реалізації проекту «Створення Корпусу Волонтерів для сільських громад України». Підготовка до заснування міжнародної громадської організації. Питання фінансового та ресурсного забезпечення діяльності Корпусу Волонтерів, як в регіональному, так і всеукраїнському масштабі.

Програма Конференції:

26 лютого, п’ятниця

17:00 – Заїзд учасників. Поселення учасників за окремим списком.

27 лютого, субота

9:00 – 10:00 – Реєстрація учасників конференції. Пленарне засідання

10:00 – Вітальне слово від Хмельницької ОДА та Обласної ради

10:15 – Вітальне слово від Агентства США з міжнародного розвитку USAID (Тамара Паливода, координатор Проекту від Агентства США з міжнародного розвитку)

10:30 – Вітальне слово від корпорації “Сварог Вест Груп” (Андрій Гордійчук, президент Корпорації «Сварог Вест Груп»)

10:45 – Презентація проекту «Корпус Волонтерів для сільських громад України» (Михайло Ганаба, канд. екон. наук, директор проекту, Фонд «Стара Волинь»)

11:30 – Перерва на каву

12:00 – Обговорення презентації. Виступи учасників Конференції. Представників ГО та партнерів з Миколаївської, Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської та інших областей.

13:00 – обід

14:00 – Робота в секціях.

Секція І «Волонтери». Модератор – В’ячеслав Сміховський, координатор проекту з роботи з Волонтерами
Секція ІІ «Громади». Модератор – Наталя Гнатюк, президент Фонду «Стара Волинь», координатор обласного ресурсного центру громад ЄС/ПРООН.
Секція ІІІ «Партнери». Модератор – Михайло Ганаба, канд. екон. наук, асистент кафедри статистики та економічного аналізу НУБіП України, директор проекту “Створення Корпусу Волонтерів для сільських громад України”.

17:00 – Підбиття підсумків конференції

18:00 – Фуршет

З усіма запитаннями щодо участі в Конференції, замовлення місця проживання та транспорту Ви можете звернутися до заступника директора проекту Віри Кухарук, тел. (067) 311-63-16; (096) 730-68-81.

🔗 Джерело: Українська Громада

,