Дослідження та цікаві факти > Інформація > Новини > Статті

Кототерапія – як вусаті лікують людей

Кототерапія – як вусаті лікують людей. гіпертонія, кототерапія, лікування нервових хвороб, лікування психічних хвороб, лікування серцево-судинних хвороб

Вчені з американського Університету Міннесоти виявили позитивний вплив котів на здоров’я їхніх господарів. Зокрема, люди, в яких живе кіт, на 40% рідше страждають на серцеві напади.

Інша статистика показує, що любителі вусатих звертаються до лікарів майже у 5 разів рідше, ніж ті, у кого котів немає. Також кошатники живуть у середньому на 10,3 року довше, ніж інші.

Лікувальні властивості котів завжди викликали інтерес науковців. А взаємодія людини з котом перетворилась на повноцінний метод лікування – фелінотерапію (інша назва – кототерапія).

Отже, домашні улюбленці:

Врівноважують психічний стан

Медики стверджують, що погладжування котів заспокоює збуджену нервову систему людей з психічними розладами. Окрім цього, власники кішок у середньому мають найменше симптомів стресу. На другому місці – власники собак.

Найкраще для ролі психотерапевта чи невропатолога підходять довгошерсті кішки – сибірські, ангорскі, перські, бірманські, норвезькі лісові кішки. Вони також допомагають від безсоння, дратівливості, депресії.Кототерапія – як вусаті лікують людей. гіпертонія, кототерапія, лікування нервових хвороб, лікування психічних хвороб, лікування серцево-судинних хвороб

Котяче муркотіння сприяє загоєнню ран

Коти муркочуть у діапазоні спеціальної терапевтичної вібрації – у частоті від 25 до 150 герц. При цій частоті найкраще відновлюються котячі м’язи і кістки. Але ці хвилі також підходять і для людей. Дослідили, що котячим муркотінням можна вилікувати переломи кісток, відновити пошкоджені м’язи. Окрім цього, перські кішки здатні полегшувати біль у суглобах і симптоми остеохондрозу.

Поглинають негативне випромінювання

Людина постійно оточена електромагнітним полем (ЕМП), яке випромінює побутова техніка. Ці випромінювання негативно впливають на здоров’я людини. Коти поглинають несприятливу для людини енергію. Для них випромінювання не становить небезпеки. У теорії, кішка відчуває ненормальні коливання, влаштовується ближче і поглинає енергію, приводячи ЕМП людини в нормальний стан.

Покращують травлення

Для травлення корисно гладити кішок. Короткошерсті або безшерсті породи (сфінкси, сіамські, абіссинські, корат, єгипетські мау) зазвичай краще за інші породи лікують хвороби шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Роблять голкотерапію

Кішки здатні бути й “голкотерапевтами”: коли вони вилазять на господаря і випускають кігтики, то подразнюють рефлексогенні зони, як на сеансі голкотерапії.

Біоенергетики

Кототерапія – як вусаті лікують людей. гіпертонія, кототерапія, лікування нервових хвороб, лікування психічних хвороб, лікування серцево-судинних хворобКожна кішка має таке місце на тілі свого господаря, куди зазвичай любить вмощуватися. Цим самим коти ніби “сканують” проблемні місця і лягають на них, щоб лікувати. На думку вчених, якщо кішка часто лягає на голову свого господаря, у нього, швидше за все, гіпертонія або схильність до головного болю. Якщо на ліву лопатку або плече – це говорить про проблеми із серцем. На поперек – проблеми з нирками, на ноги – якщо господар потерпає від зниженого тиску або часто застуджується.

, , , ,