Новини

Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей!. міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається велике свято – Міжнародний день захисту дітей! Свої привітання українцям з цим святом висловив Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Глава держави зазначив, що “щасливі діти сьогодні – це щаслива та сильна держава в майбутньому. Водночас саме діти найбільше потребують опіки та захисту, підтримки та повсякденної турботи дорослих. Забезпечення гідного рівня життя маленьких українців, їхніх прав на здоров`я, освіту, дозвілля – це наш загальнодержавний обов`язок. Адже суспільство, в якому діти не розглядаються як найвища цінність, – неповноцінне суспільство, а країна, яка не турбується про завтрашній день своїх маленьких громадян, – приречена країна”.

В.ЯНУКОВИЧ побажав дітям, щоб кожен день був для них радісним, сповненим новими сподіваннями і здобутками. “Ваші усмішки, захоплені допитливі очі – це те, заради чого ми, дорослі, живемо на землі”, – зауважив Президент у привітанні, обнародуваному на його офіційному сайті.

В.ЯНУКОВИЧ подякували усім, хто щоденно віддає свої сили, натхнення, всього себе вихованню дітей, – батькам, працівникам освіти,  медицини, соціальної сфери. Особливу вдячність він висловив людям, які піклуються про дітей-інвалідів та дітей, які залишилися без батьківського догляду.

Президент побажав українцям миру, злагоди, здоров`я й здійснення усіх заповітних мрій.

Тож, захистимо майбутнє нації сьогодні та зігріємо наші серця світлом і теплом дитячих посмішок!

Зі святом Вас!