Новини

Молодіжна студія здорового способу життя організувала тренінги для студентів «Києво-Могилянської академії»

20 лютого 2008 року учасники Молодіжної студії здорового способу життя провели два тренінги для студентів спеціальності «Соціальна робота» Національного університету «Києво-Могилянська академія», які слухають курс «Формування здорового способу життя». Тема обох тренінгів – «Профілактика поширення ВІЛ/СНІД та захворювань, що передаються статевим шляхом».

Члени Молодіжної студії, що проводили тренінг, старалися не тільки донести до учасників інформацію про симптоми захворювань, шляхи передачі та необхідні заходи профілактики, але й ознайомити студентів із структурою тренінгу та можливостями застосування як інноваційної форми роботи.

Учасники тренінгу відзначили, що позитивним моментом було те, що інформація подавалася логічно і системно та різними способами (міні-лекція, презентація, гра, обговорення у групах). Крім того, студенти зацікавилися діяльністю Молодіжної студії і запитували детальніше про плани та проекти студійців.

Студенти НаУКМА, що були присутні на тренінгах зазначили, що вони не лише отримали та систематизували інформацію про ВІЛ/СНІД та ЗПСШ, але й позбавилися деяких стереотипів щодо ВІЛ-позитивних людей та шляхів передачі ВІЛ.