На сьогоднішній день молоді люди складають більшість із тих, хто інфікується на різноманітні хвороби через незахищені статеві стосунки. При цьому молодь, турбуючись про своє сексуальне здоров’я, шукає інформацію та отримує консультації в основному через інтернет, уникаючи звертатись до фахівців у відповідних установах.
В Британії було проведене дослідження в ході якого було опитано 1200 молодих людей віком від 18 до 24 років. Це дослідження свідчить, що 8 з 10 осіб зверталися по допомогу до інтернет-порталів навіть не перевіряючи їх автентичність. Дві третини із досліджуваних повідомили, що ніколи не проходили обстеження, пов’язані із їх сексуальним здоров’ям. Як стверджують експерти, молодь може звертатися за інформацією через інтернет, тим не менш важливим є перевірка джерела інформації, що там публікується.
Енн Робінсон, директор відділу по роботі із громадськістю Британського Бюро інформаційного стандарту стверджує: “Ми хочемо, щоб всі молоді люди розуміли як визначити надійність сайту». “Просто тому, що він займає високе місце в пошуковій системі, наприклад, не означає, що сайт буде надавати обгрунтовані рекомендації». У зв’язку із такою тенденцією у Великій Британії було створене маркування надійності сайтів, яке визначає його надійність. Оцінку проводить уже згадане . Британське Бюро інформаційного стандарту.
В Україні на сьогоднішній день таке маркування відсутнє. Тому варто покладатися лише на перевірені джерела інформації. Найнадійнішими в цьому контексті є офіційні веб-сайти Міністерства охорони здоров’я або відомих приватних клінік, що мають хорошу репутацію. При цьому найкращим джерелом інформації є спеціаліст, який може проконсультувати молоду людини з будь-яких питань.