Рубрики
Дослідження та цікаві факти Інше Корисні поради Новини Статті

Шкіра розповість про хвороби внутрішніх органів

Колір обличчя може надати вам усю інформацію про хвороби внутрішніх органів.

Колір обличчя

Якщо ви помітили, що у вас бліда шкіра обличчя, це може свідчити про анемію, особливо якщо помітні блакитні прожилки вен в області скронь. Синій або сіруватий колір попереджає про проблеми з серцево-судинною системою. Жовтувате обличчя, судинна сіточка на крилах носа – проблеми з печінкою. Онкологія може виражатися в зеленому відтінку обличчя. А ось про гормональні порушення каже нерівний колір лиця.

Про що розповість лоб

Лоб порізаний товстими зморшкам свідчить про слабку роботу нирок. Зморшкувата решітка на лобі говорить про збої в роботі печінки. Залисини можуть свідчити про проблеми в роботі статевих органів. Якщо ви виявили коричневі плями в прикореневій зоні волосся – швидше за все печінка не справляється з навантаженням.

Про що говорять проблеми в області шиї

Наявність нерівностей і опуклостей в районі шиї – вам варто звернутися до ендокринолога. Краще не затягувати, оскільки можливі збої в роботі щитовидної залози. Виявили прищики в районі декольте – швидше за все у вас проблеми з кишечником або репродуктивною системою. Про паразитів свідчить пігментація в шийних складках.

Про що розкажуть губи

Таке явище як заїди і тріщини в куточках губ кажуть про інтоксикацію організму, і про брак вітамінів. Бліді губи і яскраво-червоний контур – анемія або внутрішнє запалення. Синюшного відтінку губи говорять про захворювання легень або астми. Суха і обвітрена шкіра губ свідчить про зневоднення організму або про проблеми з травленням, а також дефіцит вітаміну А.

🔗 Джерело: http://zdorovia.com.ua/likar/28762shkira-rozpovist-pro-hvorobi-vnutrishnih-organiv.html

Автор: Редакція

Здоровий спосіб життя / A Healthy Lifestyle