Дослідження та цікаві факти > Інше > Корисні поради > Новини > Статті

Шкіра розповість про хвороби внутрішніх органів

Шкіра розповість про хвороби внутрішніх органів

Колір обличчя може надати вам усю інформацію про хвороби внутрішніх органів.

Колір обличчя

Якщо ви помітили, що у вас бліда шкіра обличчя, це може свідчити про анемію, особливо якщо помітні блакитні прожилки вен в області скронь. Синій або сіруватий колір попереджає про проблеми з серцево-судинною системою. Жовтувате обличчя, судинна сіточка на крилах носа – проблеми з печінкою. Онкологія може виражатися в зеленому відтінку обличчя. А ось про гормональні порушення каже нерівний колір лиця.

Про що розповість лоб

Лоб порізаний товстими зморшкам свідчить про слабку роботу нирок. Зморшкувата решітка на лобі говорить про збої в роботі печінки. Залисини можуть свідчити про проблеми в роботі статевих органів. Якщо ви виявили коричневі плями в прикореневій зоні волосся – швидше за все печінка не справляється з навантаженням.

Про що говорять проблеми в області шиї

Наявність нерівностей і опуклостей в районі шиї – вам варто звернутися до ендокринолога. Краще не затягувати, оскільки можливі збої в роботі щитовидної залози. Виявили прищики в районі декольте – швидше за все у вас проблеми з кишечником або репродуктивною системою. Про паразитів свідчить пігментація в шийних складках.

Про що розкажуть губи

Таке явище як заїди і тріщини в куточках губ кажуть про інтоксикацію організму, і про брак вітамінів. Бліді губи і яскраво-червоний контур – анемія або внутрішнє запалення. Синюшного відтінку губи говорять про захворювання легень або астми. Суха і обвітрена шкіра губ свідчить про зневоднення організму або про проблеми з травленням, а також дефіцит вітаміну А.

🔗 Джерело: http://zdorovia.com.ua/likar/28762shkira-rozpovist-pro-hvorobi-vnutrishnih-organiv.html