Корисні поради

Сміх сприяє схудненню та підвищує ефективність роботи

Всі без винятку прагнуть зберігати відмінну фізичну форму без зайвих зусиль. Більшості сучасних дівчат уже з 13-14 років добре знайомі слова „дієта” та „спортзал”. Але як же інколи набридає скидати зайві кілограми такими титанічними зусиллями! Цікаво, чи є певний рецепт втрати зайвої ваги з легкістю та задоволенням?

Виявляється, є. Хто б міг подумати, що інтенсивний сміх під час перегляду веселої комедії прискорює метаболізм на 20%? Учені університету Вандербільта (штат Теннессі, США) провели наступне дослідження: вони помістили добровольців у камеру для вимірювання енергозатрат, яка була оформлена як кімната мотелю, і показували їм смішні фільми. Виявилось, що люди, які сміються принаймні 15 хвилин на день, можуть схуднути на 2 кг протягом року.

Крім того, вважається, що сміх продовжує життя і навіть підвищує ефективність праці. Приміром у багатомільйонному Бангкоку (Таїланд) дорожні регулювальники проходять курс сміхотерапії, який є чимось середнім між виступом коміка та дискотекою. Одна з умов курсу полягає в тому, що сміятися потрібно не лише ротом, але й усіма частинами та м’язами тіла. Крім релаксу, ця програма допомагає виводити з тіла діоксид карбону, який регулювальники вдихають у значних кількостях на вулицях міста.

Як бачимо, сміх – це сильна фізична, емоційна та психологічна розрядка, яка до всього ще й спалює калорії.
Отож, сміймося на здоров’я від душі!

За матеріалами сайтів www.best-woman.ru та www.mediaua.com.ua