Новини > Події

Тренери Молодіжної Студії отримали тренерське Свідоцтво Всеукраїнської благодійної асоціації “Рівний рівному”

9 березня Молодіжна Студія отримала в свій тренерський портфель ще один сертифікат,  який засвідчує, що наші тренери підготовлені інструктори Програми “Сприяння просвітницькій роботі “рівний-рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя”.


За набуті знання, навички і практичний досвід перш за все дякуємо Київській міській соціальній службі та Київському міському  Центру здоров’я, а саме – Цісар Ірині Василівні та Стойка Отто Олександровичу.

Ну і звісно велике дякуємо за надані нам свідоцтва – Всеукраїнській благодійній асоціації “Рівний рівному”, Академії педагогічних наук України та Міністерству освіти і науки Україні.

Сертифікат- це лише документ, паперовий доказ того, що ми – тренери Молодіжної Студії, проводимо просвітницьку діяльність зі здорового способу життя офіційно, пройшовши навчання з жовтня 2008 року по травень 2009, і здобувши практичний досвід, деякі починаючи з 2007 року, деякі з 2008, і продовжуємо це робити. Адже головне не кількість сертифікатів, а якість проведених занять і набутих умінь та знань.

За це дякуємо нашим тренерам і натхненникам. А особливо керівнику нашого Центру здорового способу життя Державного інституту розвитку сім’ї та молодіРомановій Наталії Федорівні!!!! За підтримку, натхнення, поради, і просто за те, що вона є у нас.

Ми всі МОЛОДЦІ! Дякую ВСІМ!!! Так тримати!!! Молодь ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

З повагою, координатор Молодіжної Студії “Молодь обирає здоров’я” Катерина Дідик.


, , , , , , ,