Новини > Події

В селі Хотів відбулась вулична акція до Всесвітнього дня здоров’я

В селі Хотів відбулась вулична акція до Всесвітнього дня здоров’я. всесвітній день здоров'я, дірсм, здоровий спосіб життя, зсж, ігротека, консультація, молодіжна студія, село, центр здорового способу життя

В селі Хотів Києво-Святошинського району Київської області в неділю 18 квітня відбулась вулична акція до Всесвітнього дня здоров’я за участі Центру здорового способу життя та Молодіжної Студії “Молодь обирає здоров’я” Державного інституту розвитку сім’ї та молоді.

Акція відбувалась протягом всього недільного дня, під час якої можна було отримати консультації з формування здорового способу життя, вирішення екологічних проблем, нехімічної залежності; також, можна було поміряти тиск та отримати консультацію лікаря. Відвідати майстер класи з латиноамериканських танців, айкідо, ліпки та виготовлення іграшок, сходити на виставу лялькового театру, взяти участь в ігротеках та квесті, або просто весело і здорово провести час на свіжому повітрі у гарний весняний день.

Спеціалісти Центру (Романова Наталія, Узніченко Віра, Дідик Катерина) консультували з наступної тематики: здорове харчування дітей; правильний режим дня для школярів; розповідали про те скільки часу дитині можна займатись фізичними та розумовими вправами в день; пояснювали, що таке тренінги, чи є вікові обмеження для участі в тренінгу; чи є зв’язок між успішністю дитини в школі і її фізичним та психічним станом. Відвідувачі акції цікавились питанням яким чином можна зберегти сім’ю; як виховувати дітей, якщо між ними велика вікова різниця, як правильно формувати стосунки в сім’ї де є не рідні діти тощо.

А тренери і волонтери Молодіжної Студії (Шаповал Аліна, Чепорнюк Наталія, Ковальчук Олег, Ковалевський Влад) в цей час проводили для всіх бажаючих ігротеки!

Жителі, гості села Хотів, Студійці та експерти нашого Центру чудово провели час, набрались нового досвіду. На цьому не закінчуємо нашу співпрацю, і сподіваємось на найближчу зустріч!

, , , , , , , ,