Інформація

Інформаційно-ресурсний центр Шполянського РЦСССДМ запрошує…

Життя безперечно довело, що формування повноцінної особистості дитини не можливе без нетрадиційного мікросередовища позашкільного соціуму. Діти, а особливо підлітки, інтуїтивно це відчувають і тягнуться до вуличних компаній, на жаль, часто неблагополучних. Вони конче потребують місця, де на них чекають, де б вони змогли відчути себе особистостями, змогли розслабитися від "муштри", наказового тону, де змогли би перевірити свої потенційні здібності.

Де саме це відбувається частіше?
Насамперед, в інформаційно-ресурсному центрі Шполянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що діє з листопада 2003 року і має досить різноманітний спектр спрямованості. Тут є ефективні напрацювання виховання основ здорового способу життя, є апробовані форми і методики, які дозволяють перетворити вулицю на "друга". І тоді позашкільний соціум стає ще одним позитивним місцем, де дитина-підліток проходить свою школу становлення моральної особистості.
Спеціалісти РЦСССДМ, що залучаються до роботи в інформаційно-ресурсному центрі, прагнуть:
-створити реальні, сприятливі умови для розвитку творчого потенціалу особистості та самореалізації;
-допомагати формуванню таких рис характеру, як наполегливість, відповідальність, доброзичливість, самостійність;
-організовувати за участю підлітків-волонтерів та проводити освітньо-виховні заходи у вільний від навчання час;
-розвивати пізнавальні інтереси, ознайомлювати з новітніми досягненнями у сфері здорового способу життя;
-підтримувати творчу ініціативу і суспільну активність підлітків, сприяти формуванню національної самосвідомості, активної громадської позиції.
При інформаційно-ресурсному центрі працює „Школа волонтерів”, а юні актори соціального театру „Вибір”, що діє при РЦСССДМ з 2000 року , обравши своїм захопленням сценічну гру, упевнені, що цікава справа, якою вони займаються разом з дорослими фахівцями, є корисною для оточуючих.
Саме турбота про здоров’я, спосіб життя однолітків, батьків стали спільним вибором, з яким волонтери, мов повновода річка, рухаються в одному напрямку, підставляючи один одному дружнє плече, втішаючи і допомагаючи розумними словами, озброюючи актуальними знаннями ровесників.
Якщо ви – веселі і товариські, активні і небайдужі, творчі і сміливі, чуйні і турботливі, прийдіть чи напишіть в інформаційно-ресурсний центр! Не пошкодуєте!

(знаходиться в м. Шпола, вул. Пролетарська, б. 60, ІІ поверх приміщення райдержадміністрації,
тел.( факс) 5–30–06,
е-mаіl: shrcssdm@ck.ukrtel.net)

Директор Шполянського РЦСССДМ Юрій Козоріз