Інформація > Корисні поради

Як зберегти фізичну форму під час карантину ✌️

Як зберегти фізичну форму під час карантину

👇 Центр громадського здоров’я поділився порадами, як в умовах дистанційної роботи не втратити свою чудову фізичну форму.

🤸🏻‍♀️ Робіть часті короткі активні перерви впродовж дня. За 10–20 хвилин у перервах від роботи можна зробити прості вправи — нахили тулубу, присідання, віджимання від підлоги, рухи руками й ногами.

🏋️‍♀️ Знайдіть для себе онлайн-тренування. Тренери різних спортивних практик теж перейшли в онлайн. Будьте обережні при виборі занять, упевніться, що вони вам підходять і ви зможете робити їх самостійно.

🚶‍♀️ Більше ходіть. «Прогулянки» можна здійснювати навіть кімнатою за розмовою з подругою чи колегою телефоном. Корисною є ходьба сходами вгору.

🧍‍♂️ Частіше вставайте. У багатьох людей сидячий спосіб життя. Це збільшує ризик розвитку: порушення зору, сколіозу, геморою тощо. Рекомендовано вставати та витягуватися в повний зріст кожні 30 хвилин.

🧘‍♀️ Розслабляйтеся. Якщо відчуваєте, що нервуєте, зробіть глибокі вдихи та видихи, спробуйте налаштуватися на позитивні думки. Можете заспівати вголос улюблену пісню.

🍏 Правильно харчуйтеся. Замість солодких напоїв і кави вживайте чисту воду. Забезпечте достатню кількість фруктів та овочів у раціоні. Обмежте споживання солі та цукру.

🔗 Джерело: Центр громадського здоров’я