Новини > Події

Євросоюз стурбований благополуччям молоді східної Європи та Кавказу

Євросоюз стурбований благополуччям молоді східної Європи та Кавказу. здоровий спосіб життя, науковці, центр здорового способу життя

11 – 12 червня 2012 року у Тбілісі пройшов міжнародний Симпозіум країн Східної Європи та Кавказу, присвячений благополуччю молоді. Запрошеними були представники Державного Інституту сімейної та молодіжної політики, Центру здорового способу життя, зокрема.

В симпозіумі взяли участь більш ніж сто учасників із сорока країн світу. Основною ціллю конференції стала оцінка розвитку молодіжної політики у регіоні та налагодження міжнародної співпраці. Представники громадянського суспільства мали змогу обмінятися досвідом та практичними порадами, а також взяти участь у виробленні рекомендацій щодо покращення становища молоді у регіоні. Робота проходила у форматі активного обговорення, що базувалися на інформації з коротких доповідей від учасників симпозіуму. Також була змога попрацювати в інтерактивному режимі під час тематичних робочих груп та open space. Робочі групи були присвячені здоровому способу життя, доступу молоді до реалізації прав та свобод, психічному здоров’ю, соціальному включенню та анти-дискримінації. Співробітники ДІСМП представили найкращі практики Україні щодо формування здорового способу життя молоді, а також виступили із вступною промовою у групі присвяченій здоровому способу життя. Також представили результати своєї роботи  грузинські молодіжні НДО, а також експерти у онлайн технологіях роботи із молоддю. Варто відзначити, що особливо цінною зустріч стала для обміну контактами для подальшої співпраці.

Організатором симпозіуму стало Міністерство у справах молоді та спорту Грузії, у співпраці із Партнерством Єврокомісії та Ради Європи у сфері молодіжної політики.

, ,