Новини

Нова програма оздоровлення та відпочинку дітей

Нова програма оздоровлення та відпочинку дітей. здоров'я, круглий стіл, оздоровлення, програма, семінар

Уряд готує Загальнодержавну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року. Про це заявила заступник міністра у справах сім`ї, молоді та спорту С.В. ТОЛСТОУХОВА на Всеукраїнському освітньому семінарі щодо вирішення проблем та перспектив реалізації державної сімейної політики.

За її словами, програма, серед іншого, буде спрямована на створення цілісної системи оздоровлення дітей в Україні, оскільки впродовж минулих років ця система була зруйнована. Впродовж тривалого часу поняття відпочинок часто підмінюється поняттям оздоровлення.

Світлана ТОЛСТОУХОВА зазначила, що з метою створення цілісної системи оздоровлення дітей урядом передбачено створення банку даних дітей шкільного віку в регіонах (зараз в Україні близько 4,5 млн. дітей). Завдяки банку буде налагоджена системна робота з оздоровлення та відпочинку кожної дитини зокрема, дітей пільгових категорій, проводитиметься контроль і за відпочинком дітей, і за їх оздоровленням, при чому оздоровлення буде під особливо пильною увагою влади.

С.В. ТОЛСТОУХОВА нагадала, що сьогодні міністерство України у справах сім”ї, молоді і спорту наполягає на чіткому дотриманні терміну оздоровлення, який має бути не коротшим 21-го дня. Заступник міністра також додала, що з 1 млн. 300 тис. дітей, які вже цього року перебували в закладах оздоровлення та відпочинку, тільки про 221 тисячу хлопчиків та дівчат можна говорити, що вони оздоровилися.

Заступник міністра також наголосила на тому, що держава готова впродовж 5-ти наступних років покроково фінансувати реальні програми з відновлення системи оздоровлення, мережі оздоровчих закладів. При цьому вона зазначила, що ці програми мають бути розроблені у регіонах з урахуванням місцевих особливостей та потреб.

Крім того, заступник міністра попередила про те, що міністерство перевірить кожен заклад оздоровлення та відпочинку, який з тих чи інших причин не функціонує зараз, і вимагатиме відповідальності з керівників регіональних підрозділів.

, , , ,