Інформація > Новини > Події

Новини від наших партнерів. На Луганщині відбудеться обласний урок «Я живу по-новому!»

Новини від наших партнерів. На Луганщині відбудеться обласний урок «Я живу по-новому!». здоров'я, здоровий спосіб життя, молодь

6 квітня 2012 року, у День народження молодіжної кампанії на Луганщині “Я живу по-новому”, в 9-11 класах загальноосвітніх шкіл та у навчальних закладах I-II рівнів акредитації відбудеться обласний урок «Я живу по-новому!».

Ініціатором проведення уроку виступає Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Організаторами уроку є управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Урок буде проведений з метою ознайомити учнів, студентів та педагогів з молодіжною кампанією на Луганщині «Я живу по-новому!”, що пов’язана з популяризацією здорового способу життя.

«Урок складається з групових вправ, презентації, показу відеороликів кампанії та їх обговорення. Ідея полягає в тому, щоб показати старшокласникам і студентам те, що щодня в Україні все більше і більше молодих людей обирають здоровий і тверезий спосіб життя. І Луганська область не є виключенням. В якості домашнього завдання юнакам потрібно буде знайти якомога більше інформації про кампанію «Я живу по-новому!» і приєднатися до неї в соціальних мережах», – зазначає координатор молодіжної кампанії на Луганщині «Я живу по-новому!» Олексій Мурашкевич.

Для зручності педагогів була повністю підготовлена методична розробка уроку.

Автор розробки – Олексій Мурашкевич, спеціаліст Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, координатор молодіжної кампанії «Я живу по-новому!», волонтер Благодійного фонду «Підліток», асистент кафедри соціальної роботи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, автор каналу «Перший профілактичний».

Інформаційний пакет для проведення єдиного обласного уроку «Я живу по-новому!» можна завантажити за посиланням

В інформаційний пакет входять сценарій проведення уроку, мультимедійна презентація, шість відеороликів для показу, один відеоролик про кампанію для педагогів.

З питань, пов’язаних зі змістом та методикою проведення уроку «Я живу по-новому!”, можна звертатися до спеціаліста Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Мурашкевич Олексія, (0642) 58 57 56

Нагадаємо, що «Я живу по-новому!» – це молодіжна кампанія на Луганщині, мета якої показати переваги активного і здорового способу життя.

Основна ідея кампанії полягає у використанні позитивних емоційних образів, що мотивують молодих людей до вибору здорового і тверезого способу життя

, ,