Інше

Прогнози на літо.

Прогнози на літо.. дослідження, здоровий спосіб життя, прогноз, спека, статистика

Цього року літо буде небезпечно спекотним! Вчені говорять, що такої спеки не було за всю історію метеоспостережень.

Літо 2010 року в Європі стане рекордно спекотним за всю сучасну історію метеоспостережень. З таким прогнозом виступили вчені з Національного управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (НАСА), повідомляє News.ru.

“За останніх 12 місяців середньодобова температура атмосфери Землі була найвищою за всі попередні 130 років, – повідомив керівник робіт професор Джеймс Хансен. – А за період січень-квітень 2010 року температура впритул наближається до абсолютних рекордних показників. Математичні моделі показують, що температура буде рости в майбутні місяці і всім нам в Північній півкулі належить пережити найcпекотніше літо за всю історію сучасних метеорологічних спостережень”.

Згідно з висновками науковців, спекотна погода, що встановлюється, є наслідком змін в русі теплої течії Тихого океану, що сприяє виникненню кліматичного феномена, відомого як Ель-Ніньо. У нинішньому році Тихий океан виділяє значно більше тепла, ніж зазвичай, що веде до розігрівання нижніх шарів атмосфери Землі.

Ель-Ніньо також є причиною порушення традиційного кліматичного балансу у ряді регіонів світу, що веде до природних катаклізмів, включаючи повені.

, , , ,