Інформація

Ситуація в Україні зі СНІДом гірше, ніж в Африці.

Ситуація в Україні зі СНІДом гірше, ніж в Африці.. віл-інфекція, дослідження, здоров'я, конференція, молодь, наркотики, оон, снід, статистика, хвороба

Згідно з новими оприлюдненими цифрами, які було надано підрозділом ООН боротьби з ВІЛ/СНІДом, темпи поширення ВІЛ-інфекції серед молоді в більшості країн падають; виняток становить лише ситуація в Україні та Росії, де кількість ВІЛ-інфікованих серед молоді у віці від 15 до 24 років продовжує стрімко зростати.

Статистика ООН у країнах Африки краще: темпи поширення ВІЛ/СНІДу впали на 25%.

Згідно з висновками, які зробили експерти ООН, молодь змінює свою статеву поведінку у відповідь на інформаційні та профілактичні кампанії, використовує презервативи і відкладає на пізніше початок сексуального життя.

В Україні та Росії, де приріст нових випадків ВІЛ-інфекції відбувається переважно за рахунок ін`єкційного вживання наркотиків, ситуація діаметрально протилежна. Рівень поширення інфекції серед української та російської молоді зростає, і як стверджують працівники ООН, влада недостатньо робить для того, щоб зупинити темпи зростання інфікованості.

У неділю, 18 липня, у Відні відкривається масштабна міжнародна конференція, присвячена боротьбі зі СНІДом. ООН закликає країни світу радикально змінити підходи до лікування ВІЛ/СНІДу: здешевити лікування, спростити процедуру надання медичної допомоги інфікованим, збільшити поінформованість населення і прискорити діагностику.

Тим часом, британські медики в спеціалізованому виданні стверджують, що Росія і Україна могли б значно зменшити темпи поширення ВІЛ-інфекції, якщо б скасували кримінальне переслідування ін`єкційних наркоманів.

, , , , , , , , ,