Дослідження та цікаві факти > Новини

Українські діти не знають, що таке здорове харчування

Українські діти не знають, що таке здорове харчування. дослідження, здорове харчування, їжа

Соціологічне опитування дітей, проведене в рамках проекту «Права дітей: реалії та виклики після 20 років Незалежності» засвідчило, що більшість українських дітей не розуміють, що таке здорове харчування. Зокрема, для дітей 10-13 років питання про здорове харчування взагалі виявилось складним, особливо в контексті порівняння із свої щоденним режимом харчування, оскільки лише чверть впевнена, що їх харчування є «здоровим». Більшість – 74% – не змогли відповісти на це питання.

В той же час рівень обізнаності серед дітей вікової групи 16-17 років виявився найвищим, що досить прогнозовано, оскільки діти у цьому віці є більш самостійними, аніж діти 10-13 років, які в питаннях харчування покладаються на батьків.

Однак розуміння того, яке харчування є «здоровим», не впливає на щоденне притримування такого раціону – менше половини (47%) вважає своє харчування здоровим, к показало дослідження. Автори дослідження прийшли до висновку, що усвідомлення сутності здорового харчування є недостатнім серед дітей, а це в свою чергу, впливає на їх раціон.

Повна версія досідження «Права дітей: реалії та виклики після 20 років Незалежності». 

, ,