Інформація > Інше > Корисні поради > Новини

Як отримати заряд бадьорості на цілий день?

Як отримати заряд бадьорості на цілий день?. звички, поради

Є такі тексти, котрі ми читаємо просто так. Наприклад, «5 таємних технік справити враження на співбесіді», або «15 принципів здорового способу життя». І зовсім неважливо, що зі здоровим способом життя ми розпрощалися ще під час навчання в інституті, а міняти роботу найближчим часом теж не збираємось. Читаємо просто так, в надії знайти якусь знайому ситуацію та приміряти її на себе. Наприклад, правила ідеального ранку. Можливо, все ж варто спробувати щось змінити в своєму житті? Хоча б таку дрібничку, як посміхатися зранку 🙂

1. Посміхайтеся. 😄

Робіть це перед дзеркалом та скажіть собі: «Цей день буде хорошим та особливим». Постарайтеся зранку налаштувати себе на позитивний лад і пронести цей настрій через увесь день.

2. Не валяйтеся в ліжку надто довго. 🛌

Прокинувшись, постарайтеся не думати про те, як вам не хочеться вставати і кудись іти, навіть якщо це так і є. Так ви лише мучите себе.
Скоріш за все, ви помічали, що вставши на півгодини раніше, почуваєте себе набагато краще і набагато більше встигаєте зробити. «Я сова», — це лише відмовки. Спробуйте щодня вставати на півгодинки раніше, і ви відчуватимете себе набагато краще. До речі, вважається, що звичка формується за 21 день.

3. Щоранку вмивайтеся прохолодною водою — саме прохолодною, а не крижаною. 💦 Це надасть вам бадьорості, приведе в почуття та допоможе прокинутися тілу і мозку.

4. Натще випийте склянку теплої води з лимонним соком.🥛

Ця проста, але дуже корисна звичка допоможе вам запустити в роботу свій організм та очистити його від залишків вечері.

5. Робіть ранкову зарядку. 🏃

Навіть коли дуже лінь. Варто лише почати, і ви помітите, як покращиться ваш стан, а згодом ви самі не зможете відмовитись від цієї корисної звички. Після прохолодного вмивання та 5–хвилинних вправ повертатись до ліжка ви точно перехочете.

6. Приділіть достатню увагу ранковим гігієнічним процедурам. 🦷

7. Приймайте контрастний душ. 🛀

Це не тільки надасть вам бадьорості та доброго настою, але і позитивно впливатиме на здоров’я. Не пожалійте всього п’ять хвилин на такий душ.

8. Майте план на день. 📅

  • По-перше, це хороший мотиватор.
  • По-друге, так вам буде простіше встигнути все, що потрібно.

9. Снідайте. 🥪

Кращий вибір — гречана чи вівсяна каша, тости або бутерброди з маслом. Випийте склянку апельсинового або іншого фрешу чи чаю. І не забудьте про десерт. Це може бути будь-який фрукт.

Корисна порада: не вживайте цитрусові замість сніданку, так як вони шкодять шлунку. Тільки на завершення.

10. Говоріть про хороше. 💬

Знайдіть привід похвалити дитину, побажайте чоловікові успішного дня. Дарувати іншим позитивні емоції — це так приємно! Завдяки такій вашій турботі ранок буде добрим не лише у вас, але і у рідних.

11. Слухайте музику. 🎵

Музика має величезний вплив на наш настрій та самопочуття. Зробіть свій play-лист ранкових пісень та збирайтеся під них. Під веселі та жваві пісні улюблених виконавців так хочеться рухатися ще активніше. А от повільні пісні, навпаки, заспокоюють та налаштовують на сон.

12. Перед тим, як вийти з дому, ще раз посміхніться самі собі і подумайте про те, що сьогоднішній день буде вдалим. Адже від нашого настрою залежить набагато більше, ніж ми думаємо. 😉

🔖 Звичайно, ніхто не зможе просто взяти і почати виконувати щоранку всі 12 правил. Оберіть для себе те, що вам найбільш до вподоби, і почніть формувати корисні звички. Варто лише спробувати, і ви побачите, що це набагато простіше, ніж ви уявляли раніше.

,